DMS – Document Management System

DMS označuje Správu dokumentů nebo také Systém pro správu dokumentů. Můžeme se však setkat i se zkratkou EDM (Electronic Document Management).

O vytvoření efektivní, online přístupné správy dokumentů firmy obvykle uvažují v situaci, kdy jim začnou papírové doklady tzv. „přerůstat přes hlavu“, hromadí se v kancelářích i příručních skladech, nikdo nemůže nic najít a doklady se dokonce ztrácejí. Napětí se zvyšuje, stojí vás to spoustu energie a v konečném důsledku i peněz navíc.

Využijte profesionální DMS

Správa dokumentů v systému Iron Mountain začíná individuální konzultací, při níž nalezneme nejlepší model dočasného uložení nebo archivace dokumentů pro vaši společnost, od spisových služeb a uložení písemností až po skartaci dat po uplynutí zákonných lhůt.

Jakmile se dohodneme na optimálním řešení správy vašich dokumentů, převezmeme fyzicky vaše data a všestranně se o ně postaráme včetně digitalizace.

Síla DMS Iron Mountain spočívá v tom, že kdykoliv a rychle naleznete jakýkoliv dokument, který byl ve firmě vytvořen, včetně dokumentů souvisejících s daným procesem, projektem nebo úkolem. Ke svým datům máte nepřetržitý online přístup a podle potřeby objednáváte skenování, příp. převezení archivovaných dokladů zpět do vaší společnosti.

Kontakty

Iron Mountain Česká republika s.r.o.

Zahradní 105
252 61 Jeneč

IČ: 25064631
DIČ: CZ 25064631

Tel.: +420 233 900 638


Rychlý kontakt

8 + 1 =